starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Kontakt Hala Sportowa Harmonogram egzaminów zawodowych - sesja Egzamin Maturalny - Formuła 2023 Aktualności Rekrutacja Historia szkoły Patron szkoły O szkole Stowarzyszenie Rozwój Osiemdziesiątki Dla ucznia i rodzica Dokumenty szkolne Klauzula RODO Klauzula monitoringu Klauzula dostępności Programy i Projekty Unijne Kącik pedagoga i psychologa Archiwum Linki zewnętrzne Gazetka szkolna Redakcja strony Plan lekcji Szkoły dla dorosłych Wersja kontrastowa

Lista zakwalifikowanych uczniów do projektu Erasmus+ w sektorze Edukacja szkolna

31-03-2023 15:13

A A A

Lista zakwalifikowanych uczniów do projektu Erasmus+ w sektorze Edukacja szkolna:

Rekrutacja przeprowadzona według kryteriów zawartych w Regulaminie rekrutacji zgodnie
z kolejnością uzyskanych  punktów.

Uwaga!

  1. Zakwalifikowany uczestnik w terminie 5 dni od publikacji listy rankingowej ma obowiązek potwierdzenia chęci udziału w projekcie u koordynatora projektu,
    w przeciwnym razie zostaje wykreślony z listy zasadniczej, a na jego miejsce kwalifikowana jest osoba z listy rezerwowej o najwyższej liczbie punktów uzyskanych w procedurze rekrutacji.
  2. W przypadku, kiedy zakwalifikowany uczestnik podejmie decyzję o rezygnacji
    z udziału w projekcie, powinien o tym fakcie niezwłocznie pisemnie poinformować koordynatora Projektu lub Komisję rekrutacyjną, a na jego miejsce wchodzi kolejna osoba z listy rezerwowej z największą liczbą punktów dla danego kierunku kształcenia.

Liceum Ogólnokształcące:

1

Aleksandra Łukasik

3al

2

Julia Matczak

4alp

3

Anna Kuchta

4blp

4

Natalia Chmielecka

4blp

5

Natalia Janicka

3al

6

Oliwia Liszewska

4blp

7

Karolina Piegat

4blp

8

Julia Poświata

4alp

9

Mateusz Spilaszek

3al

10

Mateusz Odolczyk

3al

11

Antoni Wojciechowski

4alp

12

Klaudia Zielska

4blp

13

Natalia Wódka

4blp

 

Lista rezerwowa:

14

Maja Smolińska

4blp

15

Wiktoria Cichosz

3al

16

Adam Ciuchciński

3al

17

Bartosz Kryś

3al

18

Maciej Modelewski

3al

19

Wiktor Zbińkowski

3al

20

Filip Zawadzki

4blp

 

Technik budownictwa:

1

Maja Tarmanowska

4bt

2

Aleksandra Nagłowska

4bt

3

Ewa Wądołkowska

4bt

4

Oliwier Głażewski

4bt

5

Jakub Tierientiew

4bt

6

Michał Sahan

4bt

 

Lista rezerwowa:

7

Wojciech Kubiak

4btg

8

Julia Dudzińska

4bt

9

Wiktoria Franczuk

4btg

10

Szymon Fronczak

4bt

11

Gabriel Grabarek

4bt

12

Patrycja Kucharska

4bt

 

Technik logistyk

1

Waldemar Leszczyński

4ctg

2

Piotr Olkowicz

4ctg

3

Adrian Dul

4ctg

4

Kinga Owczarek

4ctg

5

Jakub Sobczak

4ctg

6

Damian Kacprzak

4ct

7

Mateusz Zdanowski

4ct

8

Martyna Lepieszka

4ctg

9

Oskar Dmoch

4ctg

10

Dawid Cudnik

4ct

 

Lista rezerwowa:

11

Jakub Kapusta

4ctg

12

Natalia Zawadzka

4ct

13

Wiktoria Rudnicka

4ct

14

Roksana Magierska

4ct

15

Szymon Skorupski

4ct

16

Patryk Pruski

4ctg

17

Bartłomiej Czapiga

4ctg

18

Oskar Zarzycki

4ct

19

Jakub Nowak

4ctg

20

Oliwia Orłowska

4ct

21

Gracjan Stupiński

4ct

 

Sochaczew, dnia 31 03.2023 r.

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
154145 odwiedzin