starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Kontakt Hala Sportowa Harmonogram egzaminów zawodowych - sesja Egzamin Maturalny - Formuła 2023 Aktualności Rekrutacja Historia szkoły Patron szkoły O szkole Stowarzyszenie Rozwój Osiemdziesiątki Dla ucznia i rodzica Dokumenty szkolne Klauzula RODO Klauzula monitoringu Klauzula dostępności Programy i Projekty Unijne Kącik pedagoga i psychologa Archiwum Linki zewnętrzne Gazetka szkolna Redakcja strony Plan lekcji Szkoły dla dorosłych Wersja kontrastowa

Stypendyści Starosty Sochaczewskiego w Garbolewskim

16-10-2023 12:33

A A A

Stypendium Starosty Sochaczewskiego przyznawane jest na podstawie uchwały Nr XXII/93/2008 Rady Powiatu w Sochaczewie z dnia 29 kwietnia 2008r. Stypendium otrzymują uzdolnieni uczniowie, uczęszczający do szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sochaczewski. Jest ono przyznawane za wybitne lub bardzo dobre wyniki w nauce i za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe. 12 października w sali konferencyjnej w nowym budynku ZS RCKU odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej, podczas których zostały wręczone stypendia.

ZS CKP ma powód do dumy. W kategorii „wybitne lub bardzo dobre wyniki w nauce” nagrodzonych zostało 8 uczniów, a w kategorii „wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe” jeden. Stypendia zdobyli uczniowie, którzy nie tylko mogą pochwalić się średnią powyżej 4,8 na świadectwie, ale także mają na swym koncie jeszcze inne osiągnięcia – reprezentują z sukcesami szkołę w zawodach sportowych, pracują w wolontariacie, tworzą stronę internetową szkoły, aktywnie działają w samorządzie szkolnym. Poprzez swe działania pokazują, że nie tylko nauka sama w sobie jest ich pasją, ale że potrafią ją wykorzystać w różnych dziedzinach życia, wcielając w działanie słowa Cycerona „Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać…”

Serdecznie gratulujemy stypendystom: Julii Wieczorek (3al), Maciejowi Kamionce, Szymonowi Komendarek (5et), Krzysztofowi Tęmpczyk (2bt), Sebastianowi Wosińskiemu i Kacprowi Żakowskiemu (2ct), Janowi Krawczyk (4et), Wiktorii Połeć (3w) i Magdalenie Pińkowskiej (2w) i życzymy Wam kolejnych sukcesów. Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was przygodą i odkrywaniem nowych możliwości. „Im więcej czytasz, uczysz się, dyskutujesz i eksperymentujesz, tym bardziej prawdopodobne, że natkniesz się na pomysł, który w połączeniu z Twoimi zdolnościami i zasobami doprowadzi Cię do wielkiego sukcesu w Twojej dziedzinie” (Brian Tracy).

 Składamy również podziękowania i gratulacje rodzicom naszych stypendystów.

M.Sz.

 

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
154145 odwiedzin