19-02-2024 11:08

Miło mi poinformować, że w piątek - 16 lutego - została rozstrzygnięta XII edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego "Boże Narodzenie w Twoim Obiektywie", którego organizatorem jest świetlica szkolna ZSCKP pod patronatem naszej pani dyrektor Julii Jakubowskiej oraz Jolanty Gonty- Starosty powiatu sochaczewskiego. Są to też fundatorzy nagród.
W tym roku udział w konkursie wzięło 7 szkół podstawowych i 7 ponadpodstawowych, które łącznie nadesłały 184 zdjęcia. Komisja w składzie:
Jakub Wasilewski, Tomasz Ertman i Anna Syperek przyznała 6 pierwszych miejsc - w tym aż dwa dla uczniów naszej szkoły:
Filipa Kukawskiego (kategoria "Święta w mojej rodzinie") i Kacpra Chmury (kat. "Wyjątkowość świąt w mojej okolicy"), 4 drugie i 4 trzecie miejsca oraz 8 wyróżnień, w tym dla naszego ucznia Jacka Kubisza (kat. "Różne oblicza św. Mikołaja"). Organizator w osobie pani Ewy Chaber przyznał tez nagrodę specjalną dla Przemysława Cieślaka ze Szk. Podst. w Brzozowie Starym.
Uczniowie naszej szkoły zostali zgłoszeni z ramienia szkolnego Koła Fotograficznego, pod okiem pani Anny Świnogi i Tomasza Ertmana. Zachęcamy do aktywności w tym kole - im nas więcej, tym lepiej, a udział w konkursach na szczeblu powiatowym jest punktowany w różnych projektach (np. Erasmus+). Tegoroczną edycję uważam za bardzo udaną, wszystkim laureatom serdecznie gratuluję i życzę dużo trafionych pomysłów na przyszły rok.

Konkurs przygotowała i przeprowadziła Ewa Chaber