Erasmus+ GRECJA 2024 - Rekrutacja zakończona!!!!!

11-03-2024 08:59

Szanowni Uczniowie,

Informujemy o rozpoczęciu rekrutacji do naszego kolejnego projektu Erasmus+ o numerze 2023-1-PL01-KA121-SCH-000125074, który tym razem zaprasza uczniów na edukacyjną podróż do Grecji. Projekt jest realizowany w ramach uzyskanej przez szkołę Akredytacji w programie Erasmus +, w sektorze Edukacja Szkolna.

🎯 Cel Projektu:

Głównym celem projektu jest rozwój kluczowych kompetencji uczniów - od umiejętności cyfrowych, poprzez językowe, aż po osobiste i społeczne.

🌍 Szczegóły Mobilności:

Grupowa mobilność do Grecji odbędzie się od 19.05 do 01.06.2024, uwzględniając dwa dni na podróż. Dzięki temu przedsięwzięciu, 22 uczniów z naszej szkoły odkryje nowe horyzonty edukacyjne poprzez unikatowe doświadczenie międzynarodowe. Przed wyjazdem odbędą się zajęcia przygotowawcze do mobilności. Obejmą one kurs językowy oraz zajęcia organizacyjne i merytoryczne.

📚 Program w Grecji:

Podczas pobytu w Grecji uczniowie będą uczestniczyć w różnorodnych zajęciach edukacyjnych - od zajęć stacjonarnych przez warsztaty po zajęcia terenowe, prowadzone w języku angielskim wspólnie z grecką młodzieżą. Dwa dni będą poświęcone na intensywne zapoznanie się z grecką kulturą i historią, dzięki realizacji programu kulturowego.

🤝 Nasz Partner:

W realizacji projektu wspiera nas 3 Lyceum of Katerini - szkoła o nowoczesnym podejściu do edukacji, która zapewni naszym uczniom niezapomniane wrażenia i wartościową wiedzę.

💸 Bezpłatny Udział:

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, dzięki finansowaniu z Unii Europejskiej.

📝 Rekrutacja:

Zapraszamy do aplikowania uczniów III klas Liceum, IV klas Technikum - budownictwo, elektryk, logistyk. Wszelkie niezbędne dokumenty aplikacyjne znajdziecie na stronie internetowej szkoły i w sekretariacie.

🕒 Rozpoczęcie składania formularzy już 18.03.2024!

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Rekrutacji.

Regulamin Rekrutacji - Grecja 2024

Lista rankingowa oraz lista rezerwowa GRECJA 2024