starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Kontakt Hala Sportowa Harmonogram egzaminów zawodowych - sesja zima 2024 Egzamin Maturalny - Formuła 2023 Aktualności Rekrutacja Historia szkoły Patron szkoły O szkole Stowarzyszenie Rozwój Osiemdziesiątki Dla ucznia i rodzica Dokumenty szkolne Klauzula RODO Klauzula monitoringu Klauzula dostępności Programy i Projekty Unijne Kącik pedagoga i psychologa Archiwum Linki zewnętrzne Gazetka szkolna Redakcja strony Plan lekcji Szkoły dla dorosłych Wersja kontrastowa

Staż wakacyjny z Orlen Serwis S.A.

21-03-2024 14:08

A A A

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie ma podpisaną umowę partnerską na najbliższe dwa lata ze spółką Orlen Serwis S.A. z Grupy Kapitałowej Orlen S.A. Umowa o współpracy została podpisana we wrześniu minionego roku.

 19 marca uczniowie klas czwartych Technikum w ZS CKP  spotkali się z przedstawicielami spółki Orlen Serwis S.A.. Z jednej strony potencjalny pracodawca, z drugiej być może przyszły pracownik. To spotkanie miało służyć prezentacji firmy, możliwości pracy i kariery, jakie stwarza uczniom, a w przyszłości być także jej pracownikom.  Przedstawiciele spółki Orlen Serwis S.A zaprezentowali film promocyjny i opowiedzieli o działalności firmy. Zapewniali, że panuje w niej bardzo dobra atmosfera, pracownicy są życzliwi, chętnie dzielą się swoją wiedzą i jest w ich gronie miejsce dla przyszłych stażystów.

Płocka firma oferuje płatne staże wakacyjne w trybie miesięcznym lub dwumiesięcznym,
co w przyszłości może zaowocować propozycją podjęcia pracy, a Orlen Serwis S.A. na rynku polskim i nie tylko, ma bardzo mocną pozycję jako pracodawca. Uczniowie zainteresowani stażami wakacyjnymi niezbędne wnioski mogą składać do 15 kwietnia (są dostępne
w sekretariacie szkoły). Przedstawiciele spółki podkreślali, że szczególnie zainteresowani
są stażami wakacyjnymi dla elektryków i mechaników, ale nie wykluczali również innych specjalności. 

Uczniowie biorący udział w spotkaniu pytali o charakter stażu, jego program, o możliwości zatrudnienia w przyszłości, o dojazd do Płocka na staże wakacyjne. Zapewniono ich, że firma  stwarza  doskonałe warunki rozwoju umiejętności praktycznych i umożliwia ich uczestnikom udział w realizowanych projektach. 

Orlen Serwis S.A. proponuje około 30 miejsc stażowych w Płocku, Włocławku i Trzebini, ci, którzy chcą odbyć staże wakacyjne powinni złożyć stosowne wnioski, by wziąć udział w rekrutacji. Zainteresowanie stażami jest duże, pierwsze wnioski już spłynęły na biurko dyrektor szkoły Julii Jakubowskiej, następnie zostaną przekazane do Orlen Serwis S.A.

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
136045 odwiedzin