SZKOLNY DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI - ZAPRASZA

22-03-2024 11:08

W marcu zapraszamy do przeczytania książki Lisy Lueddecke jest autorką porywających powieści fantasy i science fiction kierowanych do młodzieży. Twórczość pisarki w większości opiera się na mitologii węgierskiej, ale czerpie również z wielu innych źródeł. W ten sposób powstają wciągające i oryginalne historie, pełne magii i zaskakujących zwrotów akcji. Lisa Lueddecke jest również autorką takich powieści, jak „Gdzie noc skrzy się lodem”, „Miasto tułaczy”.

Możesz dołączyć do nas w każdej chwili. Najwżniejsza jest pasja czytania! Spotykamy się w ostatni  czwartek miesiąca w szkolnej bibliotece.