starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Kontakt Hala Sportowa Harmonogram egzaminów zawodowych - sesja Egzamin Maturalny - Formuła 2023 Aktualności Rekrutacja Historia szkoły Patron szkoły O szkole Stowarzyszenie Rozwój Osiemdziesiątki Dla ucznia i rodzica Dokumenty szkolne Klauzula RODO Klauzula monitoringu Klauzula dostępności Programy i Projekty Unijne Kącik pedagoga i psychologa Archiwum Linki zewnętrzne Gazetka szkolna Redakcja strony Plan lekcji Szkoły dla dorosłych Wersja kontrastowa

SZKOLNY DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI - ZAPRASZA

22-03-2024 11:08

A A A

W marcu zapraszamy do przeczytania książki Lisy Lueddecke jest autorką porywających powieści fantasy i science fiction kierowanych do młodzieży. Twórczość pisarki w większości opiera się na mitologii węgierskiej, ale czerpie również z wielu innych źródeł. W ten sposób powstają wciągające i oryginalne historie, pełne magii i zaskakujących zwrotów akcji. Lisa Lueddecke jest również autorką takich powieści, jak „Gdzie noc skrzy się lodem”, „Miasto tułaczy”.

 

Możesz dołączyć do nas w każdej chwili. Najwżniejsza jest pasja czytania! Spotykamy się w ostatni  czwartek miesiąca w szkolnej bibliotece.

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
154145 odwiedzin