Ośmiu Wspaniałych

25-03-2024 08:59

Dnia 21.03.2024r, w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie, odbyła się XVIII Gala Powiatowego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, którego celem jest uhonorowanie wolontariuszy wyróżniających się swoją postawą i pracą społeczną na rzecz potrzebujących. Uczniowie „Osiemdziesiątki”, wraz ze swoją opiekunką – panią Małgorzatą Grabarek, czynnie zaangażowali się we współorganizację tego wydarzenia. Oliwia Bartosiak z klasy IIIat, Mateusz Gawor z klasy 5bt oraz Karol Połeć z klasy 3 bt stworzyli wspólnie wspaniałą oprawę muzyczną, a na zakończenie Mateusz przy akompaniamencie Karola, wykonał hymn fundacji „Świat na tak”. Ci uczniowie są z pewnością wzorem  do naśladowania dla rówieśników. Podejmują aktywne działania na rzecz społeczności lokalnej. Z otwartym sercem, angażują się do niesienia dobra. Serce rośnie, że mamy takich uczniów.

Mamy nadzieję, że te wartości, które dzisiaj Wam przyświecają, będą nadal przez Was pielęgnowane. Dziękujemy.