Uczniowie z Garbolewskiego i ich Notespace

08-04-2024 14:46

Zespół młodych, zdolnych uczniów z Sochaczewa (Adam Brodecki i Piotr Kujawa – uczniowie trzeciej klasy technikum w zawodzie technik informatyk w ZS CKP) i Ząbkowic Śląskich kontynuuje swoją misję pomocy uczniom w ich edukacyjnej podróży. Po sukcesie swojej internetowej platformy w 2023 roku, zespół z przyjemnością ogłasza premierę aplikacji mobilnej "notespace"!

W 2023 roku zespół zdobył prestiżową nagrodę Srebrnego Wilka za najlepszy projekt w Województwie Dolnośląskim, a także nominację do najlepszego projektu w Polsce w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Projekt uczestniczył również w licznych spotkaniach i szkoleniach z prezesami polskich firm, co umocniło ich zaangażowanie w innowacyjne przedsięwzięcia. W tym roku, także bierzemy udział w olimpiadzie. Walczymy o Złotego Wilka - nagrodę przyznawaną najlepszym projektom w Polsce.

Aplikacja mobilna "notespace - zrozum to szybciej" to kolejny krok w przód w misji zespołu, który stawia sobie za cel wspieranie uczniów szkół podstawowych i średnich w ich codziennych wyzwaniach edukacyjnych. Aplikacja oferuje intuicyjne narzędzia, które pomogą uczniom organizować swoje notatki i materiały do nauki. Dzięki interaktywnym funkcjom i przyjaznemu interfejsowi użytkownika, "notespace" stanie się nieodłącznym towarzyszem edukacyjnym dla młodzieży.

Nasz zespół składa się z zaangażowanych, kreatywnych uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy rozumieją potrzeby i wyzwania współczesnej młodzieży. Aplikacja mobilna to efekt wielu godzin pracy, testowania i doskonalenia, mających na celu dostarczenie użytkownikom najwyższej jakości narzędzia do wsparcia ich nauki.

"Nowa aplikacja to dowód na to że niezależnie od wieku młodzi ludzie mogą stworzyć rzeczy innowacyjne które pomogą naszemu światu".

Aplikacja "notespace" jest dostępna do pobrania na platformach mobilnych od 3 kwietnia 2024 roku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony notespace.edu.pl!

Adam Brodecki