Konkurs na logo biblioteki w ZS CKP rozstrzygnięty

15-04-2024 08:17

Szkolny Konkurs na projekt Graficzny „Logo biblioteki szkolnej” został ogłoszony w listopadzie 2023 roku. Pomysłodawczyniami konkursu i autorkami regulaminu, który określił zasady wzięcia udziału w konkursie, były panie Anna Świnoga i Agnieszka Woźniak. W terminie przewidzianym regulaminem wpłynęło 11 prac konkursowych, które zostały wykonane przez uczniów z klas 1al, 3et i 4et. Komisja Konkursowa w składzie: pani wicedyrektor Lucyna Sobieraj, panowie Maciej Wódka, Krzysztof Rymarz i panie Anna Świnoga, Agnieszka Woźniak miała trudny orzech do zgryzienia, gdyż zwycięzca mógł być tylko jeden, a wybór tej najlepszej pracy nie był łatwy, ponieważ każda została wykonana estetycznie i z pomysłem. Po długich i burzliwych naradach Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięski projekt, którego autorem jest Szymon Baszczyc  z klasy 3et. Logo zaprojektowane przez Szymona jest nie tylko czytelne i estetyczne, ale przede wszystkim bezsprzecznie kojarzy się z biblioteką w naszej szkole.  Kolorystycznie nawiązuje do logo szkoły, co stanowi dodatkowy atut.

Organizatorki konkursu serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom konkursu pomysłów, inwencji twórczej i dziękują za udział.

M. Sz. A. Ś.

Zdjęcia - Szkolne Koło Fotograficzne