,,Przez rozrywkę do wiedzy"

24-05-2024 20:11

„Przez rozrywkę do wiedzy”

Trochę rozrywki, trochę wiedzy, a najwięcej dobrego humoru – tak można podsumować czwartkowe wydarzenie w naszej bibliotece, czyli Szkolny Drużynowy Konkurs Biblioteczny „Przez rozrywkę do wiedzy”. Konkurs dedykowany był do drugich klas liceum i technikum.

Rywalizacja była zażarta. Drużyny walczyły dzielnie o podium do ostatniej sekundy, a i tak nie obyło się bez dogrywki. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą biblioteczną, czy znajomością literatury, ale również sprytem, spostrzegawczością i zręcznością.

Najwięcej punktów zdobyła, a co za tym idzie I MIEJSCE wywalczyła reprezentacja klasy 2ET:

- Julia Winnicka

- Błażej Słowiński

- Kacper Kacprzak

II MIEJSCE – klasa 2ALO:

- Nikola Hajduk

- Julia Gajewska

- Zuzanna Semczuk

III MIEJSCE – klasa 2AT:

- Kacper Kobierecki

- Bartłomiej Meziński

- Karol Wróbel

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zaangażowanie.

Gratulujemy!