Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

13-06-2024 12:11

Nasza szkoła już po raz kolejny otrzymała dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych oraz elementów wyposażenia do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Wsparcie finansowe udzielone zostało tym razem dla szkoły branżowej .

W związku z powyższym, prośba do uczniów, rodziców, nauczycieli oraz innych pracowników szkoły o przesyłanie nam propozycji książek (nowości czytelniczych), które można zakupić do biblioteki szkolnej.

Na Wasze sugestie czekamy na FB (piszcie w komentarzach) lub wysyłajcie na adresy mailowe:

anna.swinoga@zsckpsochaczew.edu.pl

agnieszka.wozniak@zsckpsochaczew.edu.pl

Zapraszamy również do świetlicy i biblioteki szkolnej.

Pamiętajcie podać dokładny tytuł i autora książki.

Dziękujemy i pozdrawiamy