Wakacje z książką.

21-06-2024 10:52

Wakacje  to magiczna pora roku, kiedy słońce świeci najjaśniej, a dni są najdłuższe. To idealny czas na relaks, przygodę i oczywiście – dobrą lekturę. Czy to na złotej plaży, w cieniu górskiego lasu, czy na domowym tarasie, wszędzie znajdzie się miejsce na książkę.

Lekka i wciągająca – taka powinna być książka na wakacje ! Wśród naszych propozycji coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy kryminałów jak i wciągającym thrillerem trzymającym w napięciu do ostatniej kartki, literatury faktu czy powieści obyczajowych.

Biblioteka Szkolna zachęca  Was do wypożyczania książek na wakacje.