starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Kontakt Hala Sportowa Harmonogram egzaminów zawodowych - sesja zima 2024 Egzamin Maturalny - Formuła 2023 Aktualności Rekrutacja Historia szkoły Patron szkoły O szkole Stowarzyszenie Rozwój Osiemdziesiątki Dla ucznia i rodzica Dokumenty szkolne Klauzula RODO Klauzula monitoringu Klauzula dostępności Programy i Projekty Unijne Kącik pedagoga i psychologa Archiwum Linki zewnętrzne Gazetka szkolna Redakcja strony Plan lekcji Szkoły dla dorosłych Wersja kontrastowa

Kadra pedagogiczna

A A A

Wykaz nauczycieli zatrudnionych    

w roku szkolnym 2023/2024

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

 

Nauczany przedmiot

1.

Adamczyk Małgorzata

język polski

2.

Andrzejewska Magdalena

język niemiecki

3.

Bargieł Anna

biologia, informatyka, chemia

4.

Bargieł Krzysztof

edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne

5. 

Bednarek Justyna

język francuski, język angielski

6. 

Bińkowska Anna

chemia

7.

Bolimowska-Gajda G.

język polski

 8.

Bogdał Katarzyna

język angielski

9. 

Buczek Małgorzata

fizyka, technologia informacyjna

10. 

Brzęcki Mariusz

przedmioty zawodowe elektryczne

11. 

Chaber Ewa

wychowawca świetlicy, etyka, filozofia

12.

Chlebowski Zdzisław

plastyka

13. 

Cis Renata

język niemiecki

14. 

Daniłowicz-Cicha Karina

język angielski

15.

Denisiewicz Zofia

informatyka

16. 

Dorywalski Sławomir

wychowanie fizyczne

17. 

Durczak Kuźmińska Katarzyna

przedmioty zawodowe budowlane, matematyka

18. 

Dymek Paweł

historia, podstawy przedsiębiorczości, informatyka

19. 

Ertman Tomasz

geografia

20. 

Felczak Jan

zajęcia praktyczne

21. 

Gąsiorowska Martyna

przedmioty zawodowe turystyczne, zajęcia rewalidacyjne, kompetencje zawodowe  

22. 

Goźlińska Kinga

język angielski

23. 

Goźliński Jakub

zajęcia praktyczne

24. 

Grabarek Małgorzata

pedagog

25.

Jakubowska Julia

matematyka

26. 

Janus Ewa

przedmioty zawodowe mechaniczne, matematyka

27. 

Karda Aneta

przedmioty zawodowe logistyczne

 28.

Kaźmierczak Tomasz

fizyka, przedmioty zawodowe elektryczne

29. 

Kisiołek Artur

historia, przedsiębiorczość, wiedza o społeczeństwie

30. 

Kocimska Kamila

informatyka, biologia

 31.

Korkosz Grażyna

przedmioty zawodowe budowlane

32. 

Kowalska Maria

język polski

33. 

Kossakowska Karolina

przedmioty zawodowe logistyczne, kompetencje zawodowe 

34. 

Kujawa Andrzej

przedmioty zawodowe, informatyka

35. 

Kwiatkowska Anna

język angielski

36.

Kwiatkowski Grzegorz

zajęcia praktyczne

37. 

Liberacka Marta

psycholog

38. 

Likos Karolina

język angielski

39.

Lutyński Przemysław

informatyka

40. 

Łajca Krzysztof

przedmioty zawodowe budowlane, fizyka

41. 

Majcher Anna

język polski

42. 

Majszak Karolina

przedmioty zawodowe logistyczne

43. 

Milik – Wojno Ilona

język angielski

44. 

Mińkowski Piotr

matematyka, przedsiębiorczość

 45.

Misiak Maciej

wychowanie fizyczne

46. 

Mroczkowska Grażyna

matematyka

47. 

Okraska Barbara

historia, wos

48. 

Olsztyn Elżbieta

informatyka, przedmioty informatyczne

49. 

Orzeszek Gabriela

język angielski

50. 

Osińska Magdalena

pedagog, psycholog specjalny

51. 

Ostrzyżek Katarzyna

matematyka

52. 

Pabiańczyk Paulina

religia, geografia

53. 

Pakulska Iwona

wychowanie fizyczne

54. 

Pawlak Alicja

język polski

55. 

Piotrowski Krzysztof

zajęcia praktyczne

 56.

Paradowska Ilona

przedmioty zawodowe logistyczne, przedsiębiorczość

57.

Prokocki Krzysztof

przedmioty zawodowe mechaniczne i samochodowe

58. 

Próchniak Grzegorz

przedmioty zawodowe elektryczne

59. 

Radożycka Marianna

wychowanie do życia w rodzinie 

 60.

Rymarz Krzysztof

informatyka

 61.

Rymarz Renata

język polski

62. 

Seklecki  Jakub

wychowanie fizyczne

63. 

Siepka Agnieszka

biologia, geografia

64. 

Sobieraj Lucyna

historia, wiedza o społeczeństwie

65. 

Stachlewska Iwona

religia

66. 

Stefańska Teresa

matematyka

67. 

Szczepańska Magdalena

język niemiecki

 68.

Szmielak Bożena

matematyka

69. 

Świnoga Anna

biblioteka

 70.

Targaszewski Bartosz

wychowanie fizyczne 

71. 

Tomaszewska Małgorzata

matematyka

72. 

Waleszczyńska Katarzyna

język angielski

73. 

Woźniak Agnieszka

świetlica

 74.

Wódka Maciej

przedmioty zawodowe mechaniczne

75.

Woźnica Paulina

wychowanie fizyczne

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
136045 odwiedzin