Uczniowie Garbolewskiego odwiedzili Świetlicę Caritas

15-01-2020 22:50

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

Jan Paweł II

19 grudnia 2019 delegacja uczniów naszej szkoły z klasy 1 ATP wraz z wychowawczynią panią Anną Kwiatkowską odwiedzili podopiecznych Świetlicy środowiskowej Caritas działającej przy Parafii św. Wawrzyńca w Sochaczewie. Młodzież z Garbolewskiego przygotowała dla dzieci paczki wypełnione słodkościami i przyborami szkolnymi, które zostały przekazane w trakcie świetlicowych jasełek. Uczniowie uczcili w ten sposób tegoroczne mikołajki. Zamiast kupować sobie prezenty mikołajkowe, postanowili sami zostać Mikołajami i sprawić radość dzieciom ze Świetlicy Caritas. Wszystkim mechanikom i elektrykom z klasy 1 ATP dziękujemy za ich wielkie serducha.