starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Kontakt Hala Sportowa Harmonogram egzaminów zawodowych - sesja Egzamin Maturalny - Formuła 2023 Aktualności Rekrutacja Historia szkoły Patron szkoły O szkole Stowarzyszenie Rozwój Osiemdziesiątki Dla ucznia i rodzica Dokumenty szkolne Klauzula RODO Klauzula monitoringu Klauzula dostępności Programy i Projekty Unijne Kącik pedagoga i psychologa Archiwum Linki zewnętrzne Gazetka szkolna Redakcja strony Plan lekcji Szkoły dla dorosłych Wersja kontrastowa

Biblioteka szkolna poleca

19-03-2020 09:56

A A A

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania się z różnorodnymi materiałami edukacyjnymi kierowanymi do młodzieży i posiadającymi rekomendację MEN.

Na szczególną uwagę zasługują programy telewizyjne emitowane w ramach pasm edukacyjnych, jak i w serwisach edukacyjnych. TVP Kultura uruchomiła tego typu pasmo (dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 - 17.00) - LITERATURA, SZTUKA, MUZYKA.
Daje ono młodym widzom możliwość obejrzenia filmów, seriali oraz spektakli Teatru Telewizji zgodnych z obowiązującym kanonem lektur.

Już jutro, czyli w piątek 20 marca, o godz. 13.00, zachęcamy do obejrzenia dramatu kostiumowego w reżyserii Franca Zeffirellego – "Hamlet". Z kolei o 16.00 w ramach cyklu "Mosty", poświęconego wybranym utworom Zbigniewa Herberta, można będzie zostać uczestnikiem analizy jego wiersza – "Tren Fortynbrasa".

Zapraszamy do aktywnego kulturalnie spędzania czasu

Biblioteka szkolna

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
154145 odwiedzin