Wielka powtórka do matury z "Czwórką"

03-04-2020 22:37

Czwórka - to program radiowy dostępny w internecie: Czwórka online, w smartfonach, po ściągnięciu darmowej, dostępnej na wszystkich platformach aplikacji - "Player Polskie Radio", lub w cyfrowych radioodbiornikach, odbierających sygnał DAB+ po wpisaniu do menu nazwy stacji: "Czwórka".
Egzamin maturalny zbliża się nieuchronnie. Na chwilę obecną nie mamy żadnych informacji dot. zmiany terminu. Jednak przed tak ważnym egzaminem, warto zrobić sobie powtórkę. Pomocna w powtarzaniu materiału jest radiowa Czwórka.
Od 1.04 do 26.04 o godz.15.45 - powtórka z "Lalki" B. Prusa.
W audycji "Stacja Kultura" od poniedziałku do piątku (10.00-12.00) - cykl poświęcony spektaklom i słuchowiskom, stworzonym na podstawie lektur, które też można znaleźć online.
W "Stacji Nauka" (pon.-pt.,godz.12.00-13.00) w cyklu "Powtórki do matury z...", możecie liczyć na pomoc w każdej dziedzinie.
Powtórka z języka polskiego - (w poniedziałki), matematyki (wtorki), języka angielskiego (środy), a w czwartki i piątki - fizyka, biologia, chemia, wos i jęz. niemiecki.
W "Sobotologii" (sobota 9.00-11.00) - "Pewniaki" - pod tym hasłem co tydzień będzie omawiana inna lektura np. "Wesele", "Ferdydurke", "Lalka", "Makbet".

Polecamy!

Biblioteka i świetlica szkolna