Pogromcy jednorazowego plastiku

08-05-2020 09:11

W ramach Szkolnego Programu "Edukacja Ekologiczna" zapraszam Was do zapoznania się, a także do czynnego udziału w cyklu zajęć ekologicznych "Pogromcy jednorazowego plastiku".

Celem tego programu jest nie tylko uświadomienie zagrożeń ekologicznych i ich wpływu na wasze zdrowie i życie, ale także zmiana całej Waszej filozofii życiowej co do możliwości każdego z nas, aby zmieniać rzeczywistość - bo możemy. Zapoznam Was jak to robić na tzw. "każdym kroku", a w efekcie podjąć wyzwanie i praktycznie działać.

Każdy kto zgłosi się do programu, czyli zapozna się z prezentacjami i podejmie wyzwanie - czyli wypełni załączoną w ostatniej prezentacji tabelkę oraz napisze krótkie podsumowanie – co pożytecznego można w ramach takiej akcji zrobić - otrzyma podziękowanie z wpisem do dziennika i informacje do wychowawcy, co może mieć wpływ na ocenę z zachowania..
Na dziś krótki filmik - "Co można zrobić z plastiku?"

A za tydzień ciąg dalszy. Pozdrawiam serdecznie.

Ewa Chaber