Platforma ułatwiająca wybór studiów

24-05-2020 09:04

W imieniu stowarzyszenia Studia Na Horyzoncie chciałabym zaprosić uczniów Państwa szkoły na platformę pogadajmyostudiach.pl, w ramach której będą oni mogli porozmawiać o studiach z przedstawicielami ponad stu polskich uczelni. Naszym celem jest pomóc licealistom w świadomym wyborze ścieżki akademickiej i zawodowej. Na naszej platformie jest kilkuset studentów z ponad 100 kierunków i uczelni - licealiści mogą się z nimi połączyć i w trakcie wideorozmowy zadać nurtujące ich pytania i zdobyć kluczowe informacje dla ich decyzji o studiach. Dodatkowo na naszej platformie uczniowie będą mogli wziąć udział w wideowykładach wielu organizacji i firm, które pomogą ich zaprojektować swoją ścieżkę zawodową i odnaleźć się w przyszłości na rynku pracy.

Z wyrazami szacunku
Julia Dzierżak (Studia na Horyzoncie)