Pogromcy jednorazowego plastiku cz. 3

24-05-2020 22:31

Witam ponownie. Już wiecie, jak można stać się mini-ekologiem?

Prawda jakie to proste? Dzisiaj przesyłam Wam tabelę wyzwań - wypełnioną przesyłajcie do mnie na adres mailowy: swietlica80@onet.pl, do końca roku szkolnego. Możecie sami zaproponować różnego rodzaju zachowania proekologiczne, np. zbieranie deszczówki, oszczędzanie wody czy prądu.

Prezentacja poniżej dostarczy wam jeszcze innych pomysłów do działania (patrz "Złote R").

Każdy, kto podejmie wyzwanie - przede wszystkim dla samego siebie i dla przykładu, dla innych -  otrzyma, zgodnie z zapowiedzią, pochwałę do dziennika, która będzie brana pod uwagę przy wystawianiu oceny z zachowania na koniec roku.

Dziękuję za udział w akcji i czekam na zgłoszenia.

Ewa Chaber