Rozpoczynamy nowy rok szkolny

01-09-2020 08:18

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/21. Niestety nadal trudny, z wieloma rygorami i obostrzeniami. Jestem szczególnie wzruszona, kiedy mogę tylko mówić przez radiowęzeł i nie mam możliwości zobaczyć Waszych twarzy po długim okresie przerwy w zajęciach stacjonarnych i po wakacjach. Choć musimy zachować dystans społeczny, nosić maseczki, dezynfekować ręce i zachowywać szczególną ostrożność, spotykamy się w szkole i rozpoczynamy naukę pełni energii i chęci do pracy. Życzę  Przede wszystkim wytrwałości, cierpliwości, wzajemnego zrozumienia, ale też dbałości o siebie i najbliższych.

Julia Jakubowska