Bądź nadzieją na miłość!

06-11-2020 22:24

Drodzy Rodzice!

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z  Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Od października tego roku włączyliśmy się  w promowanie kampanii społecznej dotyczącej rodzicielstwa zastępczego "Bądź nadzieją na mił♥ść!". Możemy wspólnie z Państwem wspierać jej działalność. Każdy z Nas może zostać rodziną zastępczą lub wolontariuszem. Możemy sprawić, by dzieci znalazły wspaniałych opiekunów, przyjaciół,  bezpieczne  i przyjazne miejsce.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ze swojej strony oferuje kandydatom  wsparcie specjalistów w kwestiach formalnych, prawnych, psychologicznych czy też pedagogicznych.

Jeśli chcecie Państwo dołączyć do grona rodzin zastępczych lub wolontariuszy, zapraszamy do kontaktu  z pedagogami ZSCKP – Magdalena Osińską i Małgorzatą Grabarek tel. 46 862 23 26  lub bezpośrednio z  PCPR  tel. 46 864 18 05,  pcprsoch@powiatsochaczew.pl.