Dziel się DOBREM!

06-11-2020 09:35

Szkolne Koło Wolontariatu organizuje pomoc w ramach ogólnopolskiego programu SZLACHETNA PACZKA. Akcja ma dotrzeć do rodzin lub osób samotnych, które choć są w trudnej sytuacji, próbują na miarę swoich możliwości walczyć i radzić sobie z problemami. Do tych osób chcielibyśmy dotrzeć poprzez wolontariuszy, którzy w trakcie indywidualnego spotkania poznają i diagnozują każdy indywidualny przypadek. Na podstawie rozmowy, poznanej historii wolontariusze decydują, jaka pomoc będzie dla rodziny właściwa. Dzięki temu dostaje ona szansę na doświadczenie wsparcia w postaci paczki materialnej lub innej formy pomocy odpowiadającej na konkretne potrzeby.

Szkolne Koło Wolontariatu zwraca się o zgłoszenie osób spełniających powyższe kryteria, w celu kontaktu ze strony wolontariuszy Szlachetnej Paczki, zapewniając jednocześnie zachowanie pełnej anonimowości.

Szczegółowe informacje uzyskacie u opiekuna Szkolnego Koła Wolontariatu, pani Iwony Stachlewskiej.