UWAGA! Uczniowie zdający egzamin zawodowy w sesji zimowej 2020/21!

09-11-2020 22:23

Podaję do wiadomości harmonogram konsultacji do egzaminu zawodowego (w załączeniu).

Konsultacje odbywać się będą z zachowaniem reguł sanitarnych zawartych w Wytycznych MEN.

Pamiętajcie o podstawowych zasadach:

• Nie umawiaj się na konsultacje, jeżeli jesteś chory lub w Twoim domu przebywa ktoś na kwarantannie lub izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.
  • Zabieraj do szkoły ewentualnie tylko własny zestaw podręczników i przyborów.
    W szkole nie będziesz mógł ich pożyczać od innych uczniów.
  • W drodze do i ze szkoły korzystaj z osłony na usta i nos oraz zachowaj dystans społeczny.
  • Przed wejściem do szkoły obowiązkowo zdezynfekuj ręce, a jeżeli masz przeciwskazania zdrowotne do stosowania środków do dezynfekcji natychmiast umyj ręce.
  • Bezwzględnie stosuj zasady higieny: często myj ręce wodą i mydłem i nie podawaj ręki na powitanie, zachowuj dystans, a także unikaj dotykania oczu , nosa i ust.
  • Zwracaj uwagę na odpowiedni sposób zasłaniania twarzy podczas kichania czy kasłania. Zwracaj uwagę innym w tym zakresie.
  • Unikaj większych skupisk uczniów, zachowuj dystans przebywając na korytarzu,
    w toalecie, innych pomieszczeniach wspólnych oraz na terenie szkoły.
  • Zajęcia będą odbywać się w salach przypisanych w planie (zajęcia praktyczne w CKZ – pracownia budowlana dla klasy 3bt).

Julia Jakubowska