Ekologia w szkole

02-12-2020 09:06

Kochani mimo, że czasy na naszych oczach zmieniają się na niekorzyść, my możemy dalej robić swoje. W ramach programu „EKOLOGIA W SZKOLE” zachęcam was gorąco do udziału w konkursie EKOPHONE, czyli zbiórce zużytych telefonów. Poczytajcie, pomyślcie - po co trzymać stare, zepsute, nieużywane już telefony, kiedy można oddać je na taką akcję?

Żeby Was zachęcić dodam, że np. nowoczesne ładowarki, jakie mamy w świetlicy pochodzą z kuponów Sodexo, które otrzymaliśmy za udział w poprzednich edycjach. Prawda, że przydatne?

Telefony możecie dostarczać do świetlicy lub na dyżurkę naszej szkoły do 31.XII.2020r.

RÓBMY SWOJE !!!!

EWA CHABER