Telefon Zaufania

16-12-2020 08:46

„Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny”.

Ernest Hemingway

Drodzy Uczniowie! Rzecznik Praw Dziecka zainicjował przedsięwzięcie, które odpowiada na Wasze potrzeby, potrzeby dzieci i młodzieży. Uruchomiony został całodobowy Telefon Zaufania - 800 12 12 12 oraz czat internetowy dla młodzieży. Możecie skontaktować się z profesjonalistami, ludźmi, którzy wysłuchają Was, udzielą wsparcia, wspólnie z Wami zastanowią się nad rozwiązaniem problemów.