"Spotkanie z Biblioteką Pedagogiczną"

22-12-2020 22:18

W tym tygodniu uczniowie klasy 3 AL i 3 ZBS mieli możliwość uczestniczenia w lekcjach bibliotecznych (oczywiście on-line), zorganizowanych wspólnie przez bibliotekę szkolną oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. KEN w Warszawie, Filia w Sochaczewie.

Podczas zajęć, nasza młodzież mogła nie tylko zapoznać się z ofertą Biblioteki Pedagogicznej i podstawowymi informacjami dotyczącymi jej pracy, ale również dowiedzieć się o sposobach korzystania z jej zbiorów za pomocą katalogu on-line „Integro”.

Gdzie można znaleźć potrzebne informacje? Jak korzystać z zasobów internetu? Jak wyszukiwać materiały w bibliotekach cyfrowych i wirtualnej czytelni?

Te pytania nie stanowią już dla naszych uczniów problemu.

Biblioteka szkolna zaprasza do Biblioteki Pedagogicznej.