21-01-2021 08:40

Mądre, piękne, a czasem wzruszające. Czyli? - KSIĄŻKI – idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka.

Jak pisała Wisława Szymborska, „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. Podarujmy ją więc naszym ukochanym Babciom i Dziadkom.

Od sałatki, po Wampira z Warszawy… czyli, co wybrać?

Kuszące kolorowymi okładkami i smakołykami książki kulinarne, uzdrawiające ciało i duszę poradniki lub kalendarze.

Co słychać u lekarzy i pielęgniarek?

Niezawodne kryminały i thrillery.

Z życia wzięte, czyli literatura faktu, biografie.

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i samych pogodnych, pełnych radości dni.