XV Powiatowa Edycja Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

11-02-2021 11:52

Uwaga Wolontariusze!

Rusza nabór XV Sochaczewskiej Edycji Konkursu ,,8 Wspaniałych”. Wszystkich chętnych wolontariuszy zachęcamy do udziału w konkursie. Więcej informacji w załącznikach.

Ważna informacja!

Wymagane jest, żeby wszystkie zgłoszenia (papierowe i elektroniczne) zawierały podpisy pod oświadczeniami na końcu karty zgłoszeniowej. Zgłoszenia bez podpisów pod oświadczeniami nie będą rozpatrywane.

Przesłuchania do powiatowego etapu konkursu odbędą się w terminie najpóźniej do 16 marca 2021 roku, w formie dostosowanej do aktualnej sytuacji epidemiologicznej, o czym kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Pytania odnośnie konkursu prosimy kierować na adres e- mail:

osmiu.wspanialych.sochaczew@gmail.com