ROMANS Z KSIĄŻKĄ NA WALENTYNKI

12-02-2021 08:38

Powieści romantyczne od lat niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród czytelniczek naszej biblioteki. Są książkami pełnymi uczuć, emocji, rozterek. Niekiedy doprowadzają do łez – nie zawsze smutku, ale często radości i wzruszenia.

Dobry romans potrafi rozśmieszyć, zaskoczyć, czy nawet przerazić niczym najlepszy thriller lub kryminał.

Znajdźmy chwilę na złapanie oddechu od codziennych obowiązków. Uspokójmy myśli, wyciszmy emocje… sięgnijmy po książkę o miłości.

Jeżeli, nasze drogie czytelniczki, szukacie dobrych romansów – zajrzyjcie do biblioteki szkolnej. Na pewno każda z Was znajdzie lekturę dla siebie.

Biblioteka szkolna zachęca do romansu z książką.