"GORĄCZKA ZŁOTA PCK" 2021

12-04-2021 11:13

Rozpoczynamy zbiórkę „złotych monet”!!!

Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie rozpoczął dziewiątą już edycję konkursu „Gorączka Złota PCK”.

Akcja polega na zebraniu jak największej wagi monet o nominałach 1 grosz, 2 grosze i 5 groszy.

Celem programu jest zbiórka pieniędzy na letni wypoczynek dzieci i młodzieży oraz pomoce szkolne i organizacja ciekawych zajęć pozalekcyjnych dla najuboższych dzieci z terenu Warszawy oraz całego Mazowsza. Śladem lat ubiegłych akcja połączona jest z konkursem. Spośród wszystkich szkół/firm biorących udział w akcji, które w regulaminowym czasie dostarczą zebrane monety do Mazowieckiego Oddziały Okręgowego, przeprowadzony będzie konkurs na największą ilość zebranych monet.

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji!!!

Skarbonka na „złote monety” czeka do napełnienia w holu naszej szkoły.

Akcja trwa do 21 maja.

„Gorączka Złota PCK”, została objęta patronatem honorowym Wojewody Mazowieckiego – Pana Konstantego Radziwiłła, Marszałka Województwa Mazowieckiego - Pana Adama Struzika i Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy - Pana Rafała Trzaskowskiego. Partnerem akcji jest firma Adliner.