Komunikat Dyrektora Szkoły z dn. 23 kwietnia 2021 roku

25-04-2021 10:29

1. Od dnia 26 do 30 kwietnia 2021 roku wszystkie zajęcia teoretyczne w szkole odbywają się nadal zdalnie.

2. Zajęcia praktyczne (CKZ) w ramach praktycznej nauki zawodu będą prowadzone stacjonarnie w grupach umożliwiających zachowanie dystansu społecznego, zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Dotyczy to klas: Technikum: 1at, 2atp, 2atg, 2btp, 2btg, 3at, 3dt (elektrycy), Branżowej Szkoły I stopnia: mechanik monter maszyn i urządzeń w klasach 1sm, 1w, 2wg , 3w, oraz ślusarz w klasach 2wp i 3z.

3. Uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, powracają realizować praktyczną naukę zawodu u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu.

4. Konsultacje dla maturzystów bez zmian – z zachowaniem reżimu sanitarnego.

5. Dni 4, 5 i 6 maja 2021 roku to dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych, ustalone w planie pracy szkoły z uwagi na trwający w szkole egzamin maturalny.

Julia Jakubowska