Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

28-05-2021 10:16

„Harmonogram działań w zakresie wsparcia wychowawczego i psychoprofilaktycznego środowiska szkolnego po powrocie do szkoły”

Szanowni Państwo!

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sochaczewie w porozumieniu ze szkołą proponuje warsztaty dla rodziców prowadzone przez pedagogów i psychologów. Tematem warsztatów będzie wspieranie uczniów, którzy przeżywają trudności po doświadczeniach związanych z pandemią, zdalną nauką i powrotem do nauczania stacjonarnego.

Rodzice, którzy widzą potrzebę pomocy swoim dzieciom, mogą zapisywać się na warsztaty.

Terminy warsztatów:

a) 08, 14, 15, 18, 21, 22, 25.06.2021r. w godzinach 16-18.00

b) 16, 17, 23, 24.06.2021r. w godzinach 16-19.00

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna poprowadzi stałe konsultacje psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne, na które zaprasza młodzież znajdującą się w sytuacji trudnej emocjonalnie lub potrzebującą wsparcia.

Każdy rodzic może skorzystać z wymienionych form pomocy!

W związku z sytuacją epidemiologiczną na wszystkie formy spotkań indywidualnych należy zapisać się telefonicznie ( 46 862-52-19).

Dołączam link na stronę poradni:

Julia Jakubowska