Informacja dla uczniów klas pierwszych

11-07-2021 09:28

Żadna z przychodni z terenu Powiatu Sochaczewskiego nie podjęła się wykonywania bezpłatnych badań uczniów/kandydatów do szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Sochaczewskiego. Zgłosiło się tylko Centrum Medyczne PETRA MEDICA.

Uczniowie z terenu Powiatu mogą takie badania wykonać w:
Centrum Medyczne PETRA MEDICA
ul. Grochowska 166, 04-329 Warszawa
Poniedziałek, Wtorek, Środa: 7:00-20:00
Czwartek, Piątek: 7:00-18:00
Tel.: (22) 740 20 20

Po uzyskanej informacji telefonicznej z tej przychodni, są 2 drogi zapisów na badania:
1. Telefoniczny zapis na badanie - Tel.: (22) 740 20 20
2. Przesłać skan skierowania (z danymi imiennymi i adresowymi dziecka oraz imieniem, nazwiskiem i nr telefonu rodzica/opiekuna prawnego) na adres e-mail: kontakt@petramedica.pl. Osoba upoważniona oddzwoni z propozycją terminu badania.

W wykazie na stronie Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Płocku - mwomp.pl/aktualnosci/informacja-dla-pacjentow/ - wyznaczone są również przychodnie, które wykonują badania dla uczniów. Pod zakładką badania uczniów umieszczone są szczegółowe infromacje.
1. MWOMP - Płock ul. Kolegialna 17 - rejestracja codziennie pod tel. 601 202 129
2. MWOMP w Płocku Oddział w Warszawie Al. Wojska Polskiego 25 - rejestracja codziennie od 7:30 do 15:00
3. MWOMP w Płocku Oddział w Radomiu ul. Rodziny Winczewskich 5 - rejestracja codziennie od 8:00 do 15:00