Wybory do Samorządu Uczniowskiego

22-09-2021 08:27

UWAGA!!!

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Samorząd Uczniowski ogłasza nabór kandydatów do Zarządu SU.

W tym roku wybory odbędą się wg. następującego harmonogramu:

• Do 30 września przyjmujemy zgłoszenia kandydatów - w świetlicy szkolnej pobieramy druki zgody (kampanię wyborczą można prowadzić już od dnia zgłoszenia w formie plakatów, informacji na stronę kierowanych przez opiekuna – p. Ewę Chaber).
  • Głosowanie odbędzie się w dniach 1, 4 i 5 października poprzez wrzucenie karteczki z numerem kandydata do urny i przeprowadzone będzie przez wybraną komisję).
  • Do liczenia głosów zostanie wybrana komisja skrutacyjna w dniach 6 i 7 października.
  • Wyniki wyborów zostaną ogłoszone na stronie szkoły i na FB najpóźniej 12 października.