Podsumowanie programu POWER

29-10-2021 13:36

W środę 27 października podsumowaliśmy uroczyście Ponadnarodową Mobilność Uczniów z programu POWER w LO - było wesoło, ale też rzewnie. Wiele wspomnień utrwalonych w kadrach. Zdjęcia i opowieści o zrealizowanym projekcie stały się zachętą do zadbania o wysokie wyniki, by w kolejnej mobilności wziąć udział. Przedstawiliśmy też rezultaty naszej pracy - broszury o regionach: Katerini i Mazowszu (w języku angielskim, greckim i polskim). Nie obyło się tez bez tradycyjnego tańca sirtaki (zorba) w wykonaniu uczestników mobilności. Uroczystość uświetnili goście: Starosta p. Tadeusz Głuchowski oraz dyrektor PZE p. Urszula Opasiak - wręczyli Stypendia Starosty Powiatu Sochaczewskiego najlepszym uczniom.