Rehabilitacja

15-11-2021 13:34

W dniu 09.11.2021 klasa 3alg o profilu sportowo – rehabilitacyjnym w ramach swoich zainteresowań zdobyła kolejne doświadczenie. Uczniowie odwiedzili Oddział Rehabilitacji Dziennej w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie. Dziękujemy pani Sylwii Pawlaczyk – kierownik Działu Rehabilitacji, która pokazała nam salę gimnastyczną do kinezyterapii, gabinety fizykoterapii, świadczące usługi między innymi w zakresie: magnetoterapii, krioterapii, laseroterapii. Najnowsza aparatura i sprzęt medyczny zrobiły na nas wrażenie. Z zaciekawieniem wysłuchaliśmy cennych informacji dotyczący zawodu rehabilitanta i fizjoterapeuty. Przed nami w tym roku matura i wybór drogi zawodowej. Być może będzie to fizjoterapia?