WRĘCZENIE CERTYFIKATÓW EUROPASS MOBILNOŚĆ DLA UCZNIÓW ZSCKP

07-03-2022 12:51

W poniedziałek 28 lutego roku podsumowaliśmy dwie mobilności do Grecji z projektu POWERVET-2020-1-PL01-KA102-079990 w ramach programu Erasmus+ po nazwą „Europejskie praktyki zawodowe szansą na udaną karierę zawodową". Grupa 50 uczniów Technikum w zawodach: mechanik, budowlaniec, logistyk, informatyk i elektryk odbyła staże w firmach greckich w regionie Katerini nad Morzem Egejskim. Podczas uroczystości uczniowie przedstawili prezentację dotyczącą wyjazdu i pobytu stażystów w Grecji. Wspominaliśmy nie tylko pracę, ale też wycieczki realizowane zgodnie z zaplanowanym programem kulturowym, wspólne spacery i plażowanie. W atmosferę greckiego klimatu wprowadził uczestników najpopularniejszy taniec grecki, czyli zorba. Podczas uroczystego podsumowania swoją obecnością zaszczyciła nas pani Urszula Opasiak, dyrektor Powiatowego Zespołu Edukacji w Sochaczewie oraz wręczyła dokumenty Europass – Mobilność i Certyfikaty ukończenia stażu uczniom, którzy odbyli praktyki w Grecji. Serdeczne gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w projekcie! Dwa wyjazdy za nami, teraz myślimy o kolejnych.