Jesień w obiektywie Julii

09-03-2022 12:50

Uczennica naszej szkoły Julia Wieczorek została wyróżniona w konkursie fotograficznym „Cztery pory roku – Jesień” organizowanym przez Sochaczewskie Centrum Kultury.

Julia jest uczennicą klasy pierwszej liceum i przyznaje, że po raz pierwszy zdecydowała się wziąć udział w konkursie fotograficznym. Ma nadzieję, że tak dobry początek skłoni ją do podejmowania kolejnych prób, równie udanych. Praca, którą wysłała na konkurs przedstawia jesień w wyjątkowo niebanalny sposób. Jej zdjęcie to nie tylko kolorowa jesień, w barwach żółto-brązowych, pojawia się na nim również dziewczyna odwrócona do nas plecami. Ona na tle krajobrazu jesiennego, budzi ciekawość i na pewno jest ciekawym pomysłem artystycznym. Autorce udało się sfotografować wirujące wokół liście. Fotografia przepełniona ciepłymi barwami, daje prawdziwy obraz złotej polskiej jesieni, takiej, którą pragniemy oglądać i której urokami cieszymy się.

Dyrektor Julia Jakubowska gratulowała wyróżnionej autorce, zachęcając jednocześnie do podejmowania kolejnych prób artystycznych.