26. OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

11-03-2022 12:49

W dniu 09 marca 2022 r. odbył się szkolny etap 26. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Zakres tematyczny obejmował Księgę Jeremiasza oraz Pierwszy i Drugi List św. Piotra wraz z wprowadzeniami, przypisami i komentarzami oraz słownikiem pojęć. Podobnie do lat poprzednich, etap szkolny przeprowadzony został z wykorzystaniem platformy, na której uczniowie przystąpi do składającego się z 45 pytań testu. Uczennice klasy VI BT Edyta Wasilewska i Weronika Szymańska zakwalifikowały się do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 21 kwietnia 2022 r. Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenia!