Pielgrzymka dla maturzystów

29-04-2022 11:21

PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW

9 kwietnia 2022 r. miała miejsce Pielgrzymka Maturzystów Diecezji Łowickiej na Jasną Górę której przewodniczył ordynariusz diecezji biskup Andrzej F. Dziuba. Głównym punktem spotkania była msza święta w kaplicy cudownego obrazu, która dla wielu młodych była dużym przeżyciem. Następnie odbyła się konferencja, którą wygłosił ks. Tomasz Jaklewicz.

Uczniowie naszej szkoły w imieniu tegorocznych maturzystów dokonali aktu zawierzenia całej ich społeczności przed wizerunkiem Pani Jasnogórskiej oraz złożyli podziękowania na ręce biskupów. Młodzieży towarzyszyli wychowawcy, nauczyciele, katecheci oraz księża, którzy wspólnie z nimi się modlili, prosząc o zdanie egzaminu dojrzałości.