Julia i Mateusz – uczniowie ZS CKP lauretami konkursu Do Re Mi

13-05-2022 09:22

Julia i Mateusz – uczniowie ZS CKP lauretami konkursu Do Re Mi

12 maja uczniowie ZS CKP w Sochaczewie wzięli udział w V edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Polskiej Do Re Mi organizowanym przez SP 7 w Sochaczewie. Konkurs polegał na tym, że uczestnik wybierał z listy podanych wykonawców jego utwór, a następnie prezentował go. Lista co roku się zmienia. W tym roku dzieci i młodzież śpiewały utwory solistów i zespołów na litery K, L i Ł.

Niezmiernie miło nam podzielić się wynikami

I miejsce w kategorii wiekowej klasy VII – VIII I szkoły średnie zajęła jednogłośnie Julia Matczak. Zaśpiewała piosenkę „Brzydcy” Grażyny Łobaszewskiej.

III miejsce jury przyznało Mateuszowi Gaworowi, który z własnym akompaniamentem zaśpiewał piosenkę Seweryna Krajewskiego pt. „ Nie jesteś sama”.

Gratulujemy Laureatom!

Mateusz i Julia wystąpią na Koncercie Laureatów, który zaplanowany jest na sobotę o 16:00 w amfiteatrze miejskim podczas Majówki na Ludowo razem z Zespołem Pieśni i Tańca Folklorek działającym w Sochaczewskim Centrum Kultury.

Serdecznie zapraszamy!