8 wspaniałych

23-05-2022 10:00

Mateusz w gronie najlepszych wolontariuszy!

W dniu 17.04.2022r w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie odbyło się podsumowanie XVI sochaczewskiej edycji Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Miło nam poinformować, że w tym roku uczeń Garbolewskiego  Mateusz Sobkowiak znalazł się w gronie najlepszych wolontariuszy z całego powiatu Sochaczewskiego. Jest to duże wyróżnienie dla samego Mateusza jak i dla całej społeczności szkolnej. Mateusz swoją postawą, pracą na rzecz innych, dla zwierząt pokazuje, że pomaganie nie jest trudne, pomaganie po prostu jest fajne i daje wiele satysfakcji.

W poprzednich edycjach uczniowie Garbolewskiego wielokrotnie byli laureatami konkursu, wygrywali na terenie powiatu Sochaczewskiego, zawsze chętnie angażują się w przygotowania do samego konkursu i biorą w nim udział.

Podczas finału nie zabrakło również akcentu muzycznego. Nasza uczennica z Liceum Ogólnokształcącego Julia Matczak niezwykle utalentowana muzycznie i finalistka wielu konkursów muzycznych zaśpiewała dla zgromadzonych gości, towarzyszył jej grający na saksofonie Karol Połeć uczeń Technikum.

Mateuszowi serdecznie gratulujemy, życzymy siły i wytrwałości w dalszej pracy wolontariackiej!

Dziękujemy naszym uczniom Julii, Karolowi, Natalii i Jakubowi.