25 XI - Światowy Dzień Pluszowego Misia

21-11-2022 18:06

Uwaga!!! 25 XI- Światowy Dzień Pluszowego Misia - tego dnia w szkole będzie ubaw, będzie draka, pobawimy się w dzieciaka.

Pluszak w rękę i do szkoły, będzie fajny dzień wesoły!

Samorząd Uczniowski zachęca do udziału w zabawie „My dzieciaki i nasze pluszaki” – pamiętajcie – 25 listopada – piątek - przynosimy swoje maskotki z dzieciństwa!

Z tej okazji również zbieramy pluszaki w świetlicy szkolnej. Zbiórka trwa do 6 grudnia. Tego dnia - w Mikołajki - Samorząd Uczniowski obdaruje nimi chore dzieci przebywające na oddziale pediatrycznym w sochaczewskim szpitalu.

Akcja od lat cieszy się uznaniem personelu szpitala i sprawia ogromną radość dzieciom oraz ich rodzicom, a to już zależy tylko od Was. Liczymy na wsparcie! Czekamy na miśki.!