Logistycy z 80-tki w gościnnych progach magazynu DSV Solutions

25-11-2022 08:55

Uczniowie technikum logistycznego w ramach kolejnego cyklu łączenia teorii z praktyką udali się do magazynu DSV w Gnatowicach. W ramach omawianego szeroko pojętego tematu, dotyczącego procesów logistyczno-magazynowych przyszli logistycy mieli okazję nie tylko obserwować pracę w magazynie, ale również wykonywać zadania z tym związane w dziale co packingu.

Na wstępie dyrektor oddziału opowiedział nam o magazynach DSV w Polsce i na świecie, historii powstania i strukturze organizacyjnej. Następnie zostaliśmy oprowadzeni po wszystkich działach magazynu, gdzie opowiedziano nam o kontrahentach i zakresie obowiązków każdego działu.

Na koniec wręczono nagrody uczniom, którzy najlepiej i najszybciej wykonali zadania z zakresu pakowania ładunków.

Dodatkowym, miłym akcentem był poczęstunek i obiad. Bardzo dziękujemy za zaproszenie, super wycieczkę i miłe słowa o naszych uczniach a także zaproszenie do dalszej współpracy w ramach praktyk, staży i wycieczek.

Karolina Majszak