,,DZIEŁA WSZYSTKIE SZEKSPIRA" POZNALIŚMY W 97 MINUT 🙂

09-12-2022 20:06

30 listopada uczniowie klas 1AT i 1 BT wybrali się do Teatru Sceny Współczesnej w Warszawie na spektakl ,,Dzieła wszystkie Szekspira". Przedstawienie to jest żartobliwą prezentacją wszystkich 37 dramatów największego dramaturga wszechczasów.
Na scenie aktorzy występowali pod własnymi imionami, doskonale bawili publiczność, żonglowali cytatami, streszczeniami fabuł i odwołaniami do stereotypowej znajomości dzieł Szekspira.
Podczas spektaklu pojawił się hip-hopowy „Otello”, „Makbet” po góralsku, „Hamlet” w trzyminutowej wersji oraz „Romeo i Julia” w wykonaniu samych mężczyzn. Uczniowie byli angażowani do akcji i nieustannie prowokowani przez aktorów do wspólnej zabawy.
Po spektaklu aktorzy ponownie wyszli na scenę, był to czas na wspólne rozmowy i pamiątkowe zdjęcia.

A.P