Osiemdziesiątka w konkursie kulinarnym

05-01-2023 14:22

14 grudnia 2022r. w Zespole Szkół im. J. Iwaszkiewicza odbył się konkurs kulinarny „Tradycje kulinarne Ziemi Sochaczewskiej” - piernik świąteczny. ZSCKP reprezentowały Zuzanna Pasek z klasy 1z oraz  Weronika Drzewiecka z klasy 2bt. Uczestnicy mieli udekorować 5 pierników o różnych kształtach lukrem królewskim oraz ozdobami cukierniczymi. Poziom był bardzo wyrównany. Po dwugodzinnej pracy mogliśmy oglądać efekty pracy uczniów z różnych szkół. Komisja konkursowa po naradzie podjęła decyzję i ogłoszono wyniki. Weronika Drzewiecka otrzymała wyróżnienie w tym konkursie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

I.S.