KONKURS GRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY!!!

05-01-2023 14:54

Z przyjemnością informujemy, że konkurs graficzny na projekt "Nowej okładki ulubionej książki" został rozstrzygnięty!

Wybór najlepszej pracy był bardzo trudny, wszystkie „nowe okładki książek” wykonane zostały estetycznie i z pomysłem. Po długich naradach udało się wyłonić zwycięzcę:

I miejsce przyznano egzekwo – Katarzynie Myczce z klasy 3 ET;

- Błażejowi Słowińskiemu z klasy 1 ET

II miejsce - Aleksandrze Jażdżyk – klasa 1 BT

III miejsce – Aleksandrze Dybiec – klasa 3 W

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do udziału w konkursach organizowanych przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. KEN w Warszawie Filia w Sochaczewie:

XX POWIATOWY KONKURS "Tę książkę warto przeczytać".

XIX POWIATOWY KONKURS „WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ Dmytro, opowiem Ci bajkę o mojej miejscowości".

X POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI „Ta książka ma MOC, czyli najważniejszy tytuł w moim życiu”

Zgłoszenia do konkursów oraz regulaminy dostępne są w bibliotece szkolnej oraz na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej w Sochaczewie.

Biblioteka szkolna gratuluje wygranych.