III MIEJSCE DLA UCZNIA ZSCKP W KONKURSIE „TĘ KSIĄZKĘ WARTO PRZECZYTAĆ ”

11-02-2023 17:12

Pedagogiczna Biblioteka w Sochaczewie po raz XX zorganizowała Powiatowy Konkurs „Te książkę warto przeczytać”.  Polega ona na zaprezentowaniu książki w ten sposób, aby słuchacze chętnie po nią sięgali. Ma też pokazać, że przyjemność z czytania dobrej książki nie da się porównać z żadną inną. Wśród tegorocznych laureatów międzyszkolnych zmagań o najlepszą książkę, nie mogło zabraknąć ucznia naszej  szkoły – Szymon Monew z klasy 4ALP zajął III miejsce w kategorii szkół średnich.

Szymon zachęca do przeczytania powieści Herberta George-a Wellsa „Wojna światów”. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.