Awans na Igrzyska

17-04-2023 11:08

"Osiemdziesiątka" górą

Nasi szczypiorniści w bardzo dobrym stylu wygrali międzypowiatowe mistrzostwa szkół ponadpodstawowych. Tym samym wywalczyli przepustkę do finałów wojewódzkich. Nowoczesna szkolna hala sportowa gościć będzie najlepsze męskie szkolne drużyny z Mazowsza w drugiej połowie maja br. Zapowiada się niezwykła impreza z piłką ręczną na pierwszym planie. Wspaniałe widowisko sportowe obejrzeliśmy w piątek. Międzypowiatowe zawody w męskim wydaniu rozegrane zostały 14 kwietnia. W pierwszej fazie rozgrywek nasi pojedynkowali się z ZS Teresin oraz ZS nr 1 Żyrardów. Oba mecze wygrali, a trzy drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom. Świadczyć może o tym choćby fakt, że w finale nasz team łatwo rozgromił zwycięzcę grupy „B” – Pruszków 11:4, tym samym pewnie zdobywając główne trofeum.

Mistrzowie to: Jakub Fabisiak, Arkadiusz Reszczyński, Karol Gapys, Jakub Górnicki, Bartosz Kryś, Dominik Mikołajczyk, Mateusz Odolczyk, Konrad Rutkowski, Michał Sahan, Adam Tomczak, Eryk Wojciechowski, Michał Zieliński. Drużynę prowadzi Paulina Woźnica.

Wielkie gratulacje!!! Hala spełnia swoje zadanie.