"Przez rozrywkę do wiedzy"

31-05-2023 12:04

Trochę rozrywki, trochę wiedzy, a najwięcej dobrego humoru – tak można podsumować piątkowe  wydarzenie w naszej bibliotece, czyli Szkolny Drużynowy Konkurs Biblioteczny „Przez rozrywkę do wiedzy”.

Rywalizacja była zażarta. Drużyny walczyły dzielnie o podium do ostatniej sekundy, a i tak nie obyło się bez dogrywki. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą biblioteczną, czy znajomością literatury, ale również sprytem, spostrzegawczością i zręcznością.

Najwięcej punktów zdobyła, a co za tym idzie I MIEJSCE wywalczyła reprezentacja klasy 2CT:

- Zuzanna Basior

- Maja Madanowska

- Michał Wąsowicz

II MIEJSCE – klasa 2BT:

- Weronika Drzewiecka

- Natalia Nowakowska

- Karol Połeć

III MIEJSCE – klasa 2AT:

- Wiktoria Bancerek

- Karolina Kaźmierczak

- Grzegorz Foks

Szkolny Drużynowy Konkurs Biblioteczny „Przez rozrywkę do wiedzy” wpisuje się w działania podejmowane przez naszą szkołę w ramach  NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA.

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zaangażowanie.

Gratulujemy!